Zapraszamy do uczestnictwa w kolejnej propozycji projektu „Jan Paweł II i Brat Albert – apostołowie naszych czasów. VII Małopolskie Dni Św. Jana Pawła II”. Tym razem osoby zainteresowane biografią Wielkich Polskich Świętych będą mogły wziąć udział nieodpłatnie w Spacerach, które odbywać się będą w wybrane niedziele od lipca do listopada 2017 roku. Uczestników oprowadzać będzie historyk, historyk sztuki i przewodnik miejski – pani Agnieszka Podyma.

Czytaj więcej: Spacery pt. „Śladami Brata Alberta i Karola Wojtyły w Krakowie – poszukiwania życiowego powołania”.

„Nie zamykajcie się od środka…” Tytuł piosenki (sł. Jacek Cygan, muz. Włodzimierz Korcz) stał się przesłaniem i pozytywnym przekazem, który pozostał w sercach publiczności obecnej na recitalu Alicji Majewskiej, Włodzimierza Korcza z towarzyszeniem Warsaw Opera Quartet.  

Czytaj więcej: "Nie zamykajcie się od środka..."

Zapraszamy na koncert i wystawę - kolejne propozycje realizowane w ramach projektu „Jan Paweł II i Brat Albert – apostołowie naszych czasów. VII Małopolskie Dni św. Jana Pawła II”, które odbędą się w Gminie Oświęcim.

Czytaj więcej: Upamiętnienie świętych Jana Pawła II i Brata Alberta w Gminie Oświęcim

12 czerwca 2017 r. w Kinie Kijów.Centrum odbyło się wyjątkowe spotkanie otwierające projekt Instytutu Dialogu Międzykulturowego im. Jana Pawła II w Krakowie pod nazwą „Jan Paweł II i Brat Albert – apostołowie naszych czasów. VII Małopolskie Dni Św. Jana Pawła II”.

Czytaj więcej: Relacja z inauguracji projektu „Jan Paweł II i Brat Albert – apostołowie naszych czasów. VII...

Instytut Dialogu Międzykulturowego im. Jana Pawła II w Krakowie rozpoczyna realizację projektu „Jan Paweł II i Brat Albert – apostołowie naszych czasów. VII Małopolskie Dni Św. Jana Pawła II”. Tym przedsięwzięciem wpisujemy się w wydarzenia organizowane w Polsce w ramach obchodzonego aktualnie Roku Świętego Brata Alberta.

Czytaj więcej: Film "Brat naszego Boga" w reż. K. Zanussiego poprzedzony spotkaniem z Reżyserem i Aktorami -...

Instytut Dialogu Międzykulturowego im. Jana Pawła II w Krakowie realizuje projekt „Jan Paweł II i Brat Albert – apostołowie naszych czasów. VII Małopolskie Dni Św. Jana Pawła II”. Tym przedsięwzięciem wpisujemy się w wydarzenia organizowane w Polsce w ramach obchodzonego aktualnie Roku Świętego Brata Alberta.

Czytaj więcej: Jan Paweł II i Brat Albert – apostołowie naszych czasów. VII Małopolskie Dni Św. Jana Pawła II

Newsletter

Zapisz się
do góry