Instytut Dialogu Międzykulturowego im. Jana Pawła II oraz Województwo Małopolskie zapraszają na Międzynarodową Konferencję Veritatis Splendor: Sztuka budowania dialogu w podzielonym świecie, która odbędzie się w ramach Targów Dobroczynności Veritatis Splendor 15 września 2017 roku o godz. 10:00 w Auli Collegium Novum Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Czytaj więcej: Międzynarodowa Konferencja Veritatis Splendor: Sztuka budowania dialogu w podzielonym świecie

9 czerwca 2017 r. w Auli św. Jana Pawła II przy Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie-Łagiewnikach odbyła się konferencja „Wychowanie do wartości i kształtowanie postaw drogą do wolontariatu”, zorganizowana przez Kuratorium Oświaty w Krakowie oraz Instytut Dialogu Międzykulturowego im. Jana Pawła II w Krakowie. Przedstawiamy wykłady, zarejestrowane podczas tego spotkania. 

Czytaj więcej: Konferencja „Wychowanie do wartości i kształtowanie postaw drogą do wolontariatu” - wykłady

9 czerwca 2017 r. w Auli św. Jana Pawła II przy Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie-Łagiewnikach odbyła się konferencja „Wychowanie do wartości i kształtowanie postaw drogą do wolontariatu”, zorganizowana przez Kuratorium Oświaty w Krakowie oraz Instytut Dialogu Międzykulturowego im. Jana Pawła II w Krakowie.

Czytaj więcej: Konferencja „Wychowanie do wartości i kształtowanie postaw drogą do wolontariatu” - relacja

Kuratorium Oświaty w Krakowie oraz Instytut Dialogu Międzykulturowego im. Jana Pawła II w Krakowie serdecznie zapraszają do udziału w konferencji „Wychowanie do wartości i kształtowanie postaw drogą do wolontariatu”, która odbędzie się w dniu 9 czerwca 2017 r. w Auli św. Jana Pawła II przy Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie-Łagiewnikach.

Czytaj więcej: Konferencja „Wychowanie do wartości i kształtowanie postaw drogą do wolontariatu”

19 maja 2017 roku w Żydowskim Muzeum Galicja w Krakowie odbyła się konferencja Trudne Piękno. Życie i działalność Adama Chmielowskiego - Św. Brata Alberta. Współczesna kontynuacja misji dobroczynności, zorganizowana przez Instytut Dialogu Międzykulturowego im. Jana Pawła II w Krakowie z okazji obchodów Roku Św. Brata Alberta.

Czytaj więcej: Konferencja "Trudne Piękno. Życie i działalność Adama Chmielowskiego - Św. Brata Alberta....

Z okazji obchodów Roku Świętego Brata Alberta Instytut Dialogu Międzykulturowego im. Jana Pawła II w Krakowie zaprasza 19 maja 2017 r. na konferencję "Trudne Piękno. Życie i działalność Adama Chmielowskiego - Św. Brata Alberta. Współczesna kontynuacja misji dobroczynności", która odbędzie się w Żydowskim Muzeum Galicja przy ul. Dajwór 18 w Krakowie, o godzinie 10.00. Wstęp wolny. 

Czytaj więcej: Konferencja "Trudne Piękno. Życie i działalność Adama Chmielowskiego - Św. Brata Alberta....

Strona 1 z 5

Newsletter

Zapisz się
do góry