You are currently viewing VIII edycja Biegu Dobroczynności Veritatis Splendor

VIII edycja Biegu Dobroczynności Veritatis Splendor

Już dziś zapraszamy do zapisów na VIII edycję Biegu Dobroczynności Veritatis Splendor !

Z przyjemnością informujemy, że 15 września 2024 odbędzie się w Wadowicach coroczny Bieg Dobroczynności – Veritatis Splendor na dystansie 5 km. Chcemy w ten sposób upamiętnić dzieło
Św. Jana Pawła II oraz promować aktywność fizyczną wśród mieszkańców Wadowic i okolic.

Bieg Dobroczynności w Wadowicach to już tradycja, która cieszy się dużą popularnością wśród amatorów biegania. Dystans 5 km jest odpowiedni zarówno dla początkujących, jak i bardziej doświadczonych biegaczy.

Start i meta wyścigu znajdować się będą na Rynku w Wadowicach. Każdy uczestnik otrzyma pamiątkowy medal oraz koszulkę z logo wydarzenia.

Zapraszamy wszystkich miłośników biegania do udziału w Biegu Dobroczynności w Wadowicach na 5 km. Liczymy na liczne zgłoszenia i wspólną, aktywną zabawę, startujemy o 11:00. Na mecie poza medalem oczywiście obowiązkowa kremówka.

Oprócz biegu ulicami Wadowic na dystansie 5 km odbędzie się Bieg Lolka (100 m) skierowany do dzieci w wieku 3-7 lat. Szczegółowe informacje na temat Biegów dostępne są w Regulaminie. Regulamin i zapisy dostępne na naszej stronie: https://biegdobroczynnosci.pl/

 

PlakatDobroczynnosci2024