You are currently viewing Rajd na Groń św. Jana Pawła II – fotorelacja

Rajd na Groń św. Jana Pawła II – fotorelacja

W dniu 21 maja odbył się kolejny „Rajd na Groń św. Jana Pawła II”. Pogoda dopisała i w naszym rajdzie wzięło udział 14 szkół – łącznie kilkuset młodych ludzi z nauczycielami i katechetami. Nie zabrakło też smacznej pieczonej kiełbasy i dobrej, radosnej atmosfery.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, dzięki którym nasz rajd jest możliwy, a zwłaszcza Państwu Halinie i Janowi Lizak wraz z całą bardzo gościnną załogą Schroniska PTTK na Leskowcu. Szczególne podziękowania kierujemy do Pani  Marii Jakubowskiej-Szczotki za pomoc w realizacji Rajdu poprzez udostępnienie Kaplicy, w której mogliśmy oddać hołd Świętemu Janowi Pawłowi II.  Dziękujemy również wszystkim, którzy zaangażowali się w oprawę Mszy Świętej – księżom: Ks. Pawłowi Masłoniowi z Parafii św. Jana Chrzciciela w Lubniu, Ks. Mateuszowi Oswaldowi z Parafii św. Jana Chrzciciela w Chrzanowie oraz Ks. Janowi Gibale Proboszczowi Parafii Matki Bożej Wspomożenia Wiernych w Palczy, który od lat jest już z nami, siostrom, a zwłaszcza Siostrze Justynie Jeż za przygotowanie pięknej oprawy muzycznej nabożeństwa, scholce i ministrantom. Wszystkim zaś dziękujemy, że byliście z nami i już teraz zapraszany za rok.