Instytut Dialogu Międzykulturowego im. Jana Pawła II w Krakowie serdecznie zaprasza 18 maja 2018 r. o godz. 10:00 do Kina Kijów.Centrum na wydarzenie upamiętniające urodziny św. Jana Pawła II.

Spotkanie rozpocznie widowiskowy spektakl taneczny "Tajemniczy Ogród" w reżyserii Andrzeja Starowicza - oparty na powieści Frances Hodgson Burnett, jest wzruszającą i ponadczasową opowieścią o mocy przyjaźni, a także wszechpotężnej sile natury i przyrody.

Kolejnym punktem spotkania będzie projekcja filmu "Jan Paweł II. Szukałem Was...". Jest to pełnometrażowy film dokumentalny o życiu i przesłaniu, jakie pozostawił po sobie Jan Paweł II. Film ukazuje jego wyjątkowe miejsce w historii kościoła i świata oraz to, jak jego niezwykła osobowość, naturalność, otwartość i poczucie humoru łączyły ludzi na wszystkich kontynentach, niezależnie od ich statusu społecznego, wieku, wyznawanych wartości czy religii.

Na zakończenie, odbędzie się specjalny quiz wiedzy o Janie Pawle II, w którym uczestnicy spotkania wezmą udział przy pomocy swoich smartfonów.  

 

Wstęp wolny! Wymagane jest wcześniejsze zgłoszenie! Ilość miejsc ograniczona.

Zapraszamy grupy zorganizowane:

Wymagana Karta zgłoszenia do pobrania tutaj
Wypełniony formularz prosimy przesłać na adres: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
lub faksem na nr tel. (12) 619 87 87 najpóźniej do dnia 17 maja 2018 r.

Zgłoszenia indywidualne:
Prosimy o przesłanie imienia, nazwiska oraz numeru kontaktowego na mail This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Spotkanie będzie rejestrowane (audio, video, foto) do celów statutowych IDMJP2.

 

"Tajemniczy Ogród" w reżyserii Andrzeja Starowicza

Newsletter

Zapisz się
do góry