Instytut Dialogu Międzykulturowego im. Jana Pawła II w Krakowie był jednym z patronów konkursu zorganizowanego przez Samorządowe Przedszkole nr 10 im. Jana Pawła w Krakowie zatytułowanego "Śladami Jana Pawła II po Polsce". Rozstrzygnięcię konkursu i rozdanie nagród miało miejsce 4 grudnia 2013 roku.

Obejmujący całą Małopolskę konkurs przebiegał w trzech kategoriach:

• dzieci 6 i 7 letnie ze szkół
• dzieci 5 i 6 letnie z przedszkoli
• dzieci 3 i 4 letnie z przedszkoli

W kategorii pierwszej, dzieci 6 i 7 letnie, jury przyznało:
III miejsce - Aleksandra Tabor (lat 7) Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 7 w Bochni
II miejsce - Zuzanna Majkowska (lat 6) Szkoła Podstawowa Nr 3 w Kasince Małej
I miejsce - Daniel Filipiak (lat 7) Szkoła Podstawowa Nr 3 w Kasince Małej

W kategorii drugiej,  dzieci 5 i 6 letnie z przedszkoli, wyróżnienia zdobyli:
Paulina Płatek (lat 6) Samorządowe Przedszkole Nr 150 w Krakowie
Szymon Greczyński (lat 6) Oddział Przedszkolny Szkoły Podstawowej Nr 23 w Tarnowie
Antonina Sydor (lat 6) Samorządowe Przedszkole Nr 10 w Krakowie
Zuzanna Zięba (lat 6) i Jakub Kula ( lat 6) Samorządowe Przedszkole Nr 36 w Krakowie
Emilia Masłoń (lat 5) Samorządowe Przedszkole Nr 140 w Krakowie
Aleksandra Sączawa (lat 6) Samorządowe Przedszkole Nr 20 w Krakowie
Aleksandra Kierys (lat 5) Samorządowe Przedszkole Nr 10 w Krakowie
Jakub Zembala (lat 5) i Jakub Kostka (lat 5) Samorządowe Przedszkole Nr 67 w Krakowie

III miejsce - Karol Jucha (lat5) Samorządowe Przedszkole Nr 66 w Krakowie
III miejsce - Natalia Sroka (lat 6) Samorządowe Przedszkole Nr 51 w Krakowie
III miejsce - Piotr Babiarski - Kras (lat 6) Oddział Przedszkolny Szkoły Podstawowej Nr 23 w Tarnowie
II miejsce - Zuzanna Woźniczka (lat 5) Samorządowe Przedszkole Nr 35 w Krakowie
II miejsce - Agnieszka Skowron (lat 6) Samorządowe Przedszkole Nr 178 w Krakowie
II miejsce - Matylda Zawiła (lat 6) Samorządowe Przedszkole Nr 61 w Krakowie
I miejsce - Weronika Kowynia (lat 5) Samorządowe Przedszkole Nr 10 w Krakowie
I miejsce - Wiktoria Pajor (lat 6) Samorządowe Przedszkole Nr 6 w Krakowie

W kategorii trzeciej,  dzieci 3 i 4 letnie z przedszkoli, wyróżnienia zdobyli:
Damian Waśko (lat 4) Szkoła Podstawowa w Niegowici
Hanna Stachyra (lat 3) Samorządowe Przedszkole Nr 33 w Krakowie

III miejsce - Amelia Budzyk (lat 4) i Mateusz Litwin (lat 4) Zespół Szkolno-Przedszkolny w Rzuchowej
III miejsce - Paulina Stojek (lat 4) Samorządowe Przedszkole Nr 178 w Krakowie
II miejsce - Łucja Sierosławska (lat 4) Samorządowe Przedszkole Nr 10 w Krakowie
I miejsce - Aleksandra Czort (lat 3) Samorządowe Przedszkole Nr 33 w Krakowie

 

Newsletter

Zapisz się
do góry