Serdecznie zapraszamy na uroczysty koncert finałowy połączony z wręczeniem nagród laureatom Małopolskiego Konkursu Pieśni Religijnej Nie lękajcie się! im. św. Jana Pawła II, który odbędzie się w dniu 28.10.2018r. (niedziela) o godz. 15:30 w Sanktuarium Jana Pawła II w Krakowie (Górny Kościół).

Read more: Koncert finałowy połączony z wręczeniem nagród laureatom Małopolskiego Konkursu Pieśni Religijnej...

W wyjątkowy sposób Instytut Dialogu Międzykulturowego im. Jana Pawła II w Krakowie uczcił 40. rocznicę wyboru Karola Wojtyły na papieża. 16 października na Rynku Głównym odbył się jubileuszowy koncert zatytułowany „Ojcze Święty, dziękujemy”.

Read more: Koncert "Ojcze Święty, dziękujemy" - relacja

Marek Piekarczyk, Kasia Kowalska, Mateusz Ziółko, czy Krzysztof Cugowski - to tylko niektórzy artyści, których można było usłyszeć w niedzielę 7 stycznia w Operze Krakowskiej. Artyści wystąpili w organizowanym przez Instytut Dialogu Międzykulturowego w Krakowie corocznym koncercie kolęd pod hasłem "Kolędowanie z Janem Pawłem II - Śpiewajmy i grajmy Mu!", które odbyło się w mieście Karola Wojtyły już po raz dziewiąty.

Read more: Śpiewajmy i Grajmy Mu! IX Kolędowanie z Janem Pawłem II - relacja

Instytut Dialogu Międzykulturowego im. Jana Pawła II w Krakowie serdecznie zaprasza 7 stycznia 2018 roku o godzinie 18.00 do Opery Krakowskiej na wyjątkowy koncert kolęd.

Read more: Śpiewajmy i Grajmy Mu! IX Kolędowanie z Janem Pawłem II

Jeżeli tak uroczyście obchodzimy narodzenie Jezusa, czynimy to dlatego, aby dać świadectwo, że każdy człowiek jest kimś jedynym i niepowtarzalnym…
Jan Paweł II

Read more: 8. Kolędowanie z Janem Pawłem II - relacja

  •  Start 
  •  Prev 
  •  1  2  3  4  5  6  7  8  9 
  •  Next 
  •  End 

Page 1 of 9

Newsletter

Zapisz się
do góry