Instytut Dialogu Międzykulturowego im. Jana Pawła II w Krakowie oraz Samorząd Województwa Małopolskiego zapraszają na koncert zespołu Bracia, który odbędzie się 29 sierpnia 2015 roku o godz. 19:30 na Błoniach przed Sanktuarium Św. Jana Pawła II. Koncert jest wydarzeniem podsumowującym tygodniowy projekt Forum Liderów Młodzieżowych z Europy.

Program dnia Finałowego rozpocznie o godzinie 17.00 uroczysta Msza Święta, która celebrowana będzie w Sanktuarium Św. Jana Pawła II w Krakowie. Po jej zakończeniu uczestnicy projektu dokonają prezentacji oraz podsumowania Forum Liderów Młodzieżowych z Europy. O godzinie 19:30 rozpocznie się koncert gwiazdy wieczoru - zespołu Bracia, który będzie miał charakter otwarty, skierowany do szerokiego grona odbiorców. Finał zwieńczy wypuszczenie symbolicznego Promienia Miłosierdzia do nieba.

Zapraszamy do dołączenia do wydarzenia na portalu Facebook - klik 

Godzinowy plan spotkania młodzieży w ramach projektu Forum Liderów Młodzieżowych z Europy - klik


Celem Forum Liderów Młodzieżowych z Europy jest integracja środowisk młodzieżowych przed Światowymi Dniami Młodzieży w Krakowie w 2016 r., przybliżenie postaci Jana Pawła II a poprzez spotkania ze świadkami jego świętości oraz odwiedziny w miejscach związanych z życiem Świętego, stworzenie obszaru do budowania relacji między liderami, efektywnej wymiany doświadczeń oraz jak najlepsze przygotowanie liderów młodzieżowych do wypełnienia swojej misji w środowisku lokalnym.

plakat mniejszy


Newsletter

Zapisz się
do góry