W związku z trwającą pandemią koronawirusa i zdalnym nauczaniem w szkołach, odwołując się do § 12 punktu f) Regulaminu Małopolskiego Projektu „Mieć Wyobraźnię Miłosierdzia” mówiącego o tym, że Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do dokonania w każdym czasie, z ważnych powodów, modyfikacji postanowień regulaminu informujemy, że bieżąca, XIII edycja projektu „Mieć Wyobraźnię Miłosierdzia” kończy się etapem oceny projektów i sprawozdań przez rejonowe Komisje Oceniające.

II etap projektu – przeglądy rejonowe, oraz III etap projektu - uroczyste podsumowanie projektu w Krakowie, w tym roku nie odbędą się. Punktacja przyznana za projekty i sprawozdania będzie punktacją końcową i na jej podstawie wyłonieni zostaną laureaci tegorocznej edycji. Na Wasze sprawozdania czekamy do 30 kwietnia br. (liczy się data stempla pocztowego lub - w przypadku wysyłania sprawozdań drogą elektroniczną - data przesłania e-maila).

Sprawozdania należy przesyłać na adres właściwej Delegatury Kuratorium
lub na adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
WAŻNE!
W TYTULE WIADOMOŚCI E-MAIL, MUSI ZNAJDOWAĆ SIĘ DOPISEK:
MWM-właściwa nazwa regionu
(np. MWM-Tarnów, MWM-Nowy Targ).

Nowe informacje już niebawem na stronie.

Newsletter

Zapisz się
do góry