Tam za Alpami słuchał będę w duchu bicia dzwonów wzywających do modlitwy, zwłaszcza na "Anioł Pański", i równocześnie słuchał będę bicia serc moich rodaków.

Jan Paweł II

Marszałek Województwa Małopolskiego Witold Kozłowski wraz z Instytutem Dialogu Międzykulturowego im. Jana Pawła II w Krakowie, zaprasza młodzież polonijną z Belgii do udziału w konkursie plastycznym z okazji 100. Rocznicy urodzin św. Jana Pawła II.

Praca powinna przedstawiać etap życia Jana Pawła II, który jest zgodny z wiekiem uczestnika i może zostać wykonana dowolną techniką: malarstwo, grafika, rysunek, collage lub inne techniki na płaskim podłożu, o dowolnym formacie lub w technice elektronicznej.

W ramach Konkursu wyodrębnione zostały trzy kategorie wiekowe uczestników:

· I kategoria: 6-7 lat;
· II kategoria: 8-10 lat;
· III kategoria: 11-15 lat;

Prace należy wysłać drogą elektroniczną w postaci plików pdf, o rozdzielczości nie mniejszej niż 300 dpi, na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Termin nadsyłania prac upływa 16 października 2020 o godz. 18:00

Uwaga:
Każdy uczestnik może nadesłać tylko jedną pracę.

Regulamin, karta zgłoszeniowa oraz niezbędne Oświadczenia dostępne są na stronie (klik)

Rozstrzygnięcie konkursu zaplanowano podczas spotkania „Klubu Małopolanina” w listopadzie 2020. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody ufundowane przez Marszałka Województwa Małopolskiego oraz Instytut Dialogu Międzykulturowego.

 

konkursjp2 malopolska

 

 

 

 

 

 

Newsletter

Zapisz się
do góry