Niech nasza droga będzie wspólna. Niech nasza modlitwa będzie pokorna. Niech nasza miłość będzie potężna. Niech nasza nadzieja będzie większa od wszystkiego, co się tej nadziei może sprzeciwiać.

Jan Paweł II

Konferencja pt. „Z rodzinami o małżeństwie” to cykl świadectw małżonków o ich miłości i jej pielęgnowaniu oraz o sposobach radzenia sobie w sytuacjach kryzysowych.


W konferencji biorą udział małżeństwa:
Monika i Marcin Gomułkowie są małżeństwem z kilku letnim stażem. Mają trójkę dzieci: Adasia, Zuzię i Alicję. Są rodziną ewangelizującą. W swoich spotkaniach z młodymi poruszają tematy budowania relacji, zakładania rodziny i wychowania dzieci razem z Bogiem. Są ambasadorami kampanii rodzinnej „#nierozerwalni”. Świadectwem i słowem głoszą, że „małżeństwo jest BOSKIE”.

Beata i Marcin Mądrzy są małżeństwem od kilkunastu lat. Wychowują siódemkę dzieci. Przez kilka lat związani z Ruchem Światło-Życie - Domowym Kościołem. Są autorami książek dla młodzieży, w których podejmują trudne tematy , takie jak czystość przedmałżeńska. Są znanymi wodzirejami chrześcijańskimi i twórcami ewangelizacyjnych rodzicielskich warsztatów umiejętności rodzicielskich.

Newsletter

Zapisz się
do góry