Możemy zbudować cywilizację godną człowieka. Czyniąc to, przekonamy się,  czy nasze stulecia przygotowały ziemię na nową wiosnę ludzkiego ducha.

Jan Paweł II

komunikat

Uwaga! Zgodnie z rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 14 grudnia 2021 roku, w związku z wystąpieniem stanu epidemii informujemy, że limit obłożenia sali podczas koncertu "Śpiewajmy i grajmy Mu! XIII Kolędowanie z Janem Pawłem II" w Filharmonii im. Karola Szymanowskiego w Krakowie 6 stycznia 2022r. wynosi 30%.
Limit ten nie obejmuje osób w pełni zaszczepionych i posiadających ważny certyfikat szczepienia przeciwko Covid-19  oraz osób posiadających zaświadczenia o szczepieniu, wyniku testu i wyzdrowieniu. W związku z powyższym zwracamy się do Państwa z gorącą prośbą o:
- przyniesiecie na koncert certyfikatu szczepienia na Covid-19, wyniku testu lub zaświadczenia o wyzdrowieniu i dobrowolne okazanie ich obsłudze widowni w momencie sprawdzania biletów oraz zaproszeń,
- zachowanie dystansu,
- zasłanianie ust i nosa maseczką,
- dezynfekcję rąk po wejściu do budynku Filharmonii.
Jednocześnie informujemy, że osoby nieposiadające w/w dokumentów proszone będą o wypełnienie stosownego oświadczenia.

Pełny regulamin obowiązujący podczas organizacji i uczestnictwa w koncercie „Śpiewajmy i grajmy Mu! XIII Kolędowanie z Janem Pawłem II", jest dostępny do pobrania tutaj (wersja zaktualizowana).

Newsletter

Zapisz się
do góry