Możemy zbudować cywilizację godną człowieka. Czyniąc to, przekonamy się,  czy nasze stulecia przygotowały ziemię na nową wiosnę ludzkiego ducha.

Jan Paweł II

Wszystkich, którym osoba Jana Pawła II była szczególnie bliska, pragniemy gorąco zaprosić do SZTAFETY MODLITWY o jego kanonizację. Sztafeta będzie trwała aż do dnia kanonizacji błogosławionego Jana Pawła II.

Santo Subito... to wezwanie, którym pierwsi chrześcijanie wyrażali swoje przekonanie o świętości zmarłej osoby.

Santo Subito... powtórzone na placu Św. Piotra w Rzymie w czasie pogrzebu Ojca Świętego Jana Pawła II wyrażało głębokie przekonanie członków Kościoła, że na przełomie wieków wspólnotą tą kierował człowiek święty.

Santosubito.org – to miejsce, gdzie każdy, kto jest wewnętrznie przekonany o świętości Jana Pawła II, może poprzez modlitwę włączyć się w jego proces kanonizacyjny.
Santosubito.org – to nasza odpowiedź na prośbę błogosławionego Jana Pawła II: Proszę Was! Módlcie się za mnie za życia mojego i po śmierci.

Wszystkich, którym osoba Jana Pawła II była szczególnie bliska, pragniemy gorąco zaprosić do SZTAFETY MODLITWY o jego kanonizację. Sztafeta będzie trwała aż do dnia kanonizacji błogosławionego Jana Pawła II. W zamieszczonym na stronie www.santosubito.org kalendarzu każda osoba może wybrać dzień i godzinę, w których będzie się modliła. Módlmy się wspólnie i nieustannie!

W SZTAFECIE MODLITWY będziemy modlić się nie tylko o kanonizację błogosławionego Jana Pawła II, ale również za jego przyczyną chcemy zanosić do Boga nasze osobiste intencje. Każdą z nich uczestnicy sztafety mogą wpisać do KSIĘGI MODLITW, którą po wydrukowaniu chcielibyśmy złożyć w darze ofiarnym w czasie Mszy świętej kanonizacyjnej. Zapraszamy do odwiedzenia strony www.santosubito.org i włączenia się do sztafety modlitwy.

 

 

Newsletter

Zapisz się
do góry