Człowiek jest wielki nie przez to co posiada, lecz przez to kim jest, nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi.

Jan Paweł II

Wszystkich, którym osoba Jana Pawła II była szczególnie bliska, pragniemy gorąco zaprosić do SZTAFETY MODLITWY o jego kanonizację. Sztafeta będzie trwała aż do dnia kanonizacji błogosławionego Jana Pawła II.

Santo Subito... to wezwanie, którym pierwsi chrześcijanie wyrażali swoje przekonanie o świętości zmarłej osoby.

Santo Subito... powtórzone na placu Św. Piotra w Rzymie w czasie pogrzebu Ojca Świętego Jana Pawła II wyrażało głębokie przekonanie członków Kościoła, że na przełomie wieków wspólnotą tą kierował człowiek święty.

Santosubito.org – to miejsce, gdzie każdy, kto jest wewnętrznie przekonany o świętości Jana Pawła II, może poprzez modlitwę włączyć się w jego proces kanonizacyjny.
Santosubito.org – to nasza odpowiedź na prośbę błogosławionego Jana Pawła II: Proszę Was! Módlcie się za mnie za życia mojego i po śmierci.

Wszystkich, którym osoba Jana Pawła II była szczególnie bliska, pragniemy gorąco zaprosić do SZTAFETY MODLITWY o jego kanonizację. Sztafeta będzie trwała aż do dnia kanonizacji błogosławionego Jana Pawła II. W zamieszczonym na stronie www.santosubito.org kalendarzu każda osoba może wybrać dzień i godzinę, w których będzie się modliła. Módlmy się wspólnie i nieustannie!

W SZTAFECIE MODLITWY będziemy modlić się nie tylko o kanonizację błogosławionego Jana Pawła II, ale również za jego przyczyną chcemy zanosić do Boga nasze osobiste intencje. Każdą z nich uczestnicy sztafety mogą wpisać do KSIĘGI MODLITW, którą po wydrukowaniu chcielibyśmy złożyć w darze ofiarnym w czasie Mszy świętej kanonizacyjnej. Zapraszamy do odwiedzenia strony www.santosubito.org i włączenia się do sztafety modlitwy.

 

 

Newsletter

Zapisz się
do góry