Instytut Dialogu Międzykulturowego im. Jana Pawła II w Krakowie serdecznie zaprasza dzieci oraz rodziców na spotkanie Akademii Rodzinnej - Planetarium, które odbędzie się w niedzielę, 19 listopada 2017 roku o godz. 12:00.

 

 

19 listopada 2017 r. godz. 12:00

Biała Sala - wejście od strony księgarni

Wstęp płatny - 8 zł*

Limit miejsc wyczerpany


Serdecznie zapraszamy na warsztaty, podczas których dzieci oraz rodzice będą mieli okazję odwiedzić mobilne planetarium!

Pokaz w mobilnym planetarium to jedyna i niepowtarzalna szansa na podziwianie kosmosu bez wychodzenia z sali warsztatowej. Pokaz astronomiczny ma za zadanie zaszczepić wśród dzieci chęć poszerzania wiedzy o otaczającym nas Wszechświecie.

Planetarium to unikatowe zajęcia dydaktyczne, które w przystępny oraz interesujący sposób zapozna uczestników ze zjawiskami astronomicznymi i geograficznymi zachodzącymi na niebie. Pokaz zilustruje prawa fizyczne rządzące ruchem ciał niebieskich, a tym samym przeniesie uczestników w niezwykłą podróż do świata astronomii.

 

Zapisy:

telefoniczne - 12 422 03 44

e-mailem - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Zapraszamy!

DOJAZD AUTOBUSAMI LINII 135, 224 DO PĘTLI "CENTRUM JP2"

 

*nie dotyczy osób, które uiściły opłatę za uczestnictwo w zajęciach Akademii za cały semestr  

plakat planet

 

Patronat medialny:

logo czasdzieci jpg 300px

Newsletter

Zapisz się
do góry