Bon Kultury to innowacyjna w skali kraju inicjatywa Województwa Małopolskiego i regionalnych instytucji kultury. Realizowana jest już po raz czwarty, ma zachęcić do częstszego uczestnictwa w kulturze i czerpania z tych spotkań inspiracji, radości odkrywania siebie i otaczającej rzeczywistości. Wszystkie propozycje oferowane w ramach programu BON KULTURY łączy wysoki poziom merytoryczny, niebanalny temat zajęć i ciekawa, często interaktywna ich forma. To doskonały sposób na twórcze spędzanie wolnego czasu dla wszystkich, którzy poszukują inspirujących pomysłów na rozwijanie zainteresowania światem, własnej kreatywności, wiedzy i talentów.

Jak to działa?
BON KULTURY jednorazowo uprawnia do 75% zniżki na zajęcia i wydarzenia kulturalne realizowane w 2015 roku przez 18 regionalnych instytucji kultury pod szyldem BONU KULTURY. Ze zniżki będzie można skorzystać do wyczerpania puli środków przeznaczonych na dofinansowanie BONU KULTURY w 2015 roku.

Jak skorzystać z bonu kultury?
To proste! Wystarczy:
- wybrać spośród propozycji zajęć oferowanych w ramach BONU KULTURY w jednej z 18 instytucji biorących udział w projekcie
- zapisać się telefonicznie lub osobiście bezpośrednio w wybranej instytucji kultury podając hasło BON KULTURY
- zyskać 75 % zniżki na wybrane zajęcia

Do kogo skierowana jest oferta?
BON KULTURY adresowany jest do dzieci, młodzieży i dorosłych, rodzin, uczestników indywidualnych i grup zorganizowanych. Do udziału w kulturze zaprasza Samorząd Województwa Małopolskiego.

 

Newsletter

Zapisz się
do góry