W sobotę, 27 października 2018 r, w Białej Sali przy Sanktuarium św. Jana Pawła II w Krakowie odbyły się przesłuchania 22 Uczestników Małopolskiego Konkursu Pieśni Religijnej im. św. Jana Pawła II w Krakowie. Na zakończenie Laureaci Konkursu wzięli udział w Koncercie finałowym, który odbył się następnego dnia w niedzielę 28.10.2018r. w Sanktuarium Jana Pawła II w Krakowie na Białych Morzach.

Czytaj więcej: Przesłuchania oraz finał Małopolskiego Konkursu Pieśni Religijnej - Nie lękajcie się! im. św. Jana...

Szanowni Państwo,

informujemy, że rozstrzygnięcie konkursu na pracę magisterską i doktorską o tematyce związanej z osobą i spuścizną Karola Wojtyły - św. Jana Pawła II nastąpi 15 grudnia 2018r.

Instytut Dialogu Międzykulturowego im. Jana Pawła II w Krakowie, Kuratorium Oświaty w Krakowie oraz Wydział Katechetyczny Kurii Metropolitalnej w Krakowie zapraszają uczniów szkół podstawowych do udziału w konkursie na projekt edukacyjny „Jan Paweł II – człowiek wielu pasji”.

Czytaj więcej: KONKURS NA PROJEKT EDUKACYJNY „Jan Paweł II – człowiek wielu pasji”

8 czerwca 2018 roku w siedzibie Instytutu Dialogu Międzykulturowego im. Jana Pawła II w Krakowie został rozstrzygnięty konkurs dla uczniów oddziałów gimnazjalnych i szkół ponadpodstawowych pt. „Odkrywamy miejsca związane ze św. Janem Pawłem II”.

Czytaj więcej: Konkurs literacko - fotograficzny ”Odkrywamy miejsca związane ze św. Janem Pawłem II” - wyniki

22 maja 2018 roku w siedzibie Instytutu Dialogu Międzykulturowego im. Jana Pawła II w Krakowie został rozstrzygnięty konkurs dla uczniów szkół podstawowych, oddziałów gimnazjalnych i szkół ponadpodstawowych pt. „Odpowiedz na list Jana Pawła II”. Spośród zgłoszeń nadesłanych z całej Polski jury nagrodziło oraz wyróżniło 20 prac.

Czytaj więcej: Konkurs literacki „Odpowiedz na list Jana Pawła II” - wyniki

Strona 1 z 14

Newsletter

Zapisz się
do góry