Instytut Dialogu Międzykulturowego im. Jana Pawła II w Krakowie zaprasza dzieci przedszkolne oraz uczniów z klas I-III oraz IV-VI szkoły podstawowej do udziału w konkursie plastycznym zatytułowanym "Kartka wielkanocna do Papieża Franciszka".

Czytaj więcej: Konkurs plastyczny "Kartka wielkanocna do Papieża Franciszka" 2019

Instytut Dialogu Międzykulturowego im. Jana Pawła II w Krakowie zaprasza uczniów szkół podstawowych, oddziałów gimnazjalnych i szkół ponadpodstawowych do udziału w konkursie literackim zatytułowanym „Miłość to nie przygoda. Ma smak całego człowieka...”.

Czytaj więcej: Konkurs literacki - „Miłość to nie przygoda. Ma smak całego człowieka...”

Dnia 21 lutego 2019 r. w siedzibie Instytutu Dialogu Międzykulturowego im. Jana Pawła II w Krakowie, odbyło się posiedzenie komisji konkursowej wojewódzkiego konkursu na projekt edukacyjny Jan Paweł II - człowiek wielu pasji.

Czytaj więcej: KONKURS NA PROJEKT EDUKACYJNY „Jan Paweł II – człowiek wielu pasji” - WYNIKI

Protokół z rozstrzygnięcia Konkursu o Nagrodę Instytutu Dialogu Międzynarodowego im. Jana Pawła II w Krakowie na pracę magisterską i doktorską o nauczaniu Jana Pawła II

Czytaj więcej: Konkurs - Nagroda za pracę magisterską i doktorską o tematyce związanej z osobą i spuścizną Karola...

17 grudnia 2018 roku w siedzibie Instytutu Dialogu Międzykulturowego im. Jana Pawła II w Krakowie został rozstrzygnięty konkurs plastyczny dla dzieci przedszkolnych oraz uczniów szkoły podstawowej pt. "Ubierzmy choinkę dla Jana Pawła II". Spośród zgłoszeń nadesłanych z całej Polski jury wyłoniło prace zwycięzców.

Czytaj więcej: Konkurs plastyczny „Ubierzmy choinkę dla Jana Pawła II” 2018 - wyniki

Strona 1 z 15

Newsletter

Zapisz się
do góry