Bogatym nie jest ten, kto posiada, ale ten, kto "rozdaje", kto zdolny jest dawać.

Jan Paweł II

Celem warsztatów jest przybliżenie osoby Wielkiego Polaka dzieciom w wieku przedszkolnym i szkolnym. Jednym z najważniejszych wyróżników pontyfikatu Jana Pawła II były pielgrzymki. Ojciec Święty sam nazywał się „wędrującym pasterzem”. Papież odwiedzał liczne kraje świata. Uczniowie będą mieli okazje poznać niektóre miejsca, zgromadzić informacje o pielgrzymkach i regionach odwiedzanych przez papieża. Poznają charakterystyczne elementy kultury, obyczajów i tradycji  różnych regionów świata.

Uczestnictwo w warsztatach jest BEZPŁATNE! 

Zajęcia adresowane do: przedszkoli, szkół podstawowych, szkół ponadpodstawowych - dostosowane do wieku uczestników.

W warsztatach mogą uczestniczyć grupy zorganizowane.

Zajęcia odbywają się w siedzibie Instytutu Dialogu Międzykulturowego w Krakowie, ul. Totus Tuus 30, 30-610 Kraków (czas trwania 45-60 minut). Jednorazowo w Instytucie możemy przyjąć grupę do 28-30 osób. Grupy większe dzielone będą na dwie podgrupy, które wymiennie korzystać będą z zajęć edukacyjnych. Drugą grupę zachęcamy w tym czasie do odwiedzenia wraz z wychowawcą Sanktuarium Bożego Miłosierdzia oraz Sanktuarium Jana Pawła II, gdzie znajduje się płyta z grobu Jana Pawła II oraz Jego relikwie.

*UWAGA! WSZYSTKIE ZAJĘCIA STACJONARNE ODBYWAĆ SIĘ BĘDĄ PO USTANIU OBOSTRZEŃ EPIDEMIOLOGICZNYCH

Prosimy o dokonywanie rezerwacji terminów:
-telefonicznie 12 422 03 44 wewn. 324, 887 021 060
-mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
-lub osobiście w siedzibie Instytutu.

Newsletter

Zapisz się
do góry