Nie można żyć tylko na próbę, nie można umierać tylko na próbę. Nie można kochać tylko na próbę, przyjmować tylko na próbę i na czas człowieka.

Jan Paweł II

Instytut Dialogu Międzykulturowego im. Jana Pawła II w Krakowie zaprasza do uczestnictwa w kolejnej propozycji projektu „Jan Paweł II i Brat Albert – apostołowie naszych czasów. VII Małopolskie Dni Św. Jana Pawła II”. Spacery edukacyjne, z Przewodnikiem, po zespołach klasztorno-pustelniczych Sióstr i Braci Albertynów, adresowane do wszystkich zainteresowanych biografią św. Brata Alberta oraz historią tych Zgromadzeń.

W celu potwierdzenia terminów itp. wymagany jest wcześniejszy kontakt telefoniczny z Przewodnikiem: 606-100-009, a następnie przesłania drogą mailową na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. wstępnej rezerwacji.

Szczegółowe zasady zapisów, rezerwacji terminów oraz „Karty zgłoszenia” opisane są i załączone w Regulaminie Spacerów – tutaj

Wędrówki odbywać się będą w wybrane niedziele września i października, tj. 17 i 24 września 2017 r. oraz 1 i 8 października 2017 r., początek godz. 15.00 (dla turystów zgłaszających się indywidualnie) oraz w dowolne dni w okresie od 13 września do 20 października 2017 r. dla pięciu grup zorganizowanych - po potwierdzeniu dat i godzin z Przewodnikiem.

Warunkiem uczestnictwa w Spacerze jest wypełnienie i podpisanie „Karty zgłoszenia”: dla grup składających się z indywidualnych zgłoszeń (załącznik nr 1 regulaminu) lub dla grup zorganizowanych (załącznik nr 2 regulaminu) oraz przekazanie jej Przewodnikowi: poprzez przesłanie skanu „Karty zgłoszenia” na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub przekazanie Mu oryginału „Karty zgłoszenia” przed Spacerem. „Kartę zgłoszenia” będzie można wypełnić także na miejscu (formularze u Przewodnika).

Każda wędrówka (dla zgłoszeń indywidualnych i grupowych) rozpoczyna się przed Pustelnią św. Brata Alberta. Ilość miejsc jest ograniczona. Liczy się kolejność zgłoszeń.

UDZIAŁ W SPACERACH JEST NIEODPŁATNY!

Projekt „Jan Paweł II i Brat Albert – apostołowie naszych czasów. VII Małopolskie Dni Św. Jana Pawła II” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu „Kultura Dostępna”.

Organizator Spacerów: Instytut Dialogu Międzykulturowego im. Jana Pawła II w Krakowie

Partner: Zgromadzenie Sióstr Albertynek Posługujących Ubogim

Patroni medialni: Tygodnik „Gość Niedzielny”, Radio PLUS, Portal franciszkanska3.pl

 

kalatowki1 09 internet

Newsletter

Zapisz się
do góry