Autor: Bp Karol Wojtyła

Drugie (uzupełnione) wydanie nauk dla narzeczonych wygłoszonych przez bp. Karola Wojtyłę w Krakowie w dniach 19-21 grudnia 1960 r. Opracowane zostało na podstawie tekstu z Archiwum Ośrodka Dokumentacji i Studium Pontyfikatu Jana Pawła II w Rzymie.

Książka powstała z myślą o parach przygotowujących się do sakramentu małżeństwa oraz o młodych małżeństwach, które pragną jeszcze raz zgłębić tajemnicę złożonej przysięgi.

Nakład wyczerpany

Publikacja stanowi jeden z podstawowych i najpełniejszych tekstów Karola Wojtyły dotyczących istoty małżeństwa i może być doskonałą pomocą do wykorzystania jako tekst źródłowy podczas katechez przedmałżeńskich. Zapis słowa wygłoszonego do młodych ludzi ponad pół wieku temu jest nadal aktualny, a jego siłą jest niezwykle logiczny wykład.

Ze względu na kieszonkowe wydanie wzbogacone archiwalnymi i fotografiami z krakowskich lat księdza i biskupa Karola Wojtyły, książka może być również pomysłem na wartościowy dodatek do ślubnego prezentu.

Książka zawiera 74 strony, format A5, oprawa miękka.

 


 

W związku ze zmianami z dnia 25 grudnia 2014 roku informujemy, że Klientowi przysługuje prawo do odstąpienia od umowy bez podania przyczyny, poprzez złożenie drogą mailową pisemnego oświadczenia i odesłanie przesyłki w nienaruszonym stanie na adres Nadawcy w terminie 14 dni od dnia Dostawy. Informujemy również, ze klientowi nie przysługuje prawo odstąpienia od Umowy sprzedaży w następujących wypadkach:
a) w której przedmiotem świadczenia są nagrania dźwiękowe lub wizualne albo programy komputerowe dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dokonaniu Dostawy;
b) w których Produktem jest rzecz ulegająca szybkiemu zepsuciu lub mająca krótki termin przydatności do użycia;
c) w której przedmiotem świadczenia jest Produkt dostarczany w zapieczętowanym opakowaniu, którego po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu.

 

 

Newsletter

Zapisz się
do góry