Autor: Elżbieta Chmielewska

Przewodnik dla nauczycieli i rodziców „Wychowanie do wartości” jest propozycją zajęć edukacyjnych dla dzieci w wieku przedszkolnym i w młodszym wieku szkolnym na każdy miesiąc roku szkolnego.Program możliwy jest do realizacji w modułach miesięcznych, w oparciu o wskazówki w przewodniku. Nauczyciele mogą poszczególne tematy wplatać w tok codziennych zajęć dydaktyczno-wychowawczych, w różnych częściach dnia lub przeznaczyć jeden dzień w tygodniu na skoncentrowanie swoich działań wokół zagadnień programu.

Zachęcamy wychowawców przedszkoli oraz nauczycieli nauczania zintegrowanego do włączenia propozycji do całorocznego planu pracy w placówkach oświatowych. To na rodzicach, nauczycielach i opiekunach spoczywa obowiązek kształtowania u dziecka odpowiednich postaw moralnych oraz obowiązek wpajania umiejętności pozwalających rozpoznawać i hierarchizować wartości. Zróbmy wszystko, aby zadanie to wypełnić ze świadomą odpowiedzialnością za los młodego pokolenia.

O autorze:

Elżbieta Chmielewska

Logopeda, pedagog, doradca metodyczny w przedszkolu i szkole; prowadzi konsultacje dla rodziców, studentów i specjalistów. Autorka przewodników dla logopedów, nauczycieli i rodziców z dziedziny wychowania, nauczania i wspomagania dzieci ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi i rozwojowymi. Autorka szkoleń oraz wykładów dla studentów w krakowskich uczelniach pedagogicznych. Praktyk. Wcześniej właścicielka i dyrektor prywatnych przedszkoli edukacyjnych. Szczęśliwa mama dwóch synów.

256 stron, okładka miękka, format B5

Cena 25 zł

ISBN 978-83-62747-08-5


Zamówienia są przyjmowane mailowo na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie 12 / 422 03 44.

Wszelkie informacje można uzyskać drogą mailową lub telefonicznie.

Dane do przelewu:

Instytut Dialogu Międzykulturowego im. Jana Pawła II w Krakowie
ul. Totus Tuus 30 
30-610 Kraków

Nr konta bankowego: 
PL 94 8589 0006 0000 0031 4631 0001

 

Do wartości zamówienia należy doliczyć koszty wysyłki (tj.  przygotowania, pakowania oraz przesyłki przedmiotu).  Koszty przesyłki pokrywa ZAMAWIAJĄCY.


W związku ze zmianami z dnia 25 grudnia 2014 roku informujemy, że Klientowi przysługuje prawo do odstąpienia od umowy bez podania przyczyny, poprzez złożenie drogą mailową pisemnego oświadczenia i odesłanie przesyłki w nienaruszonym stanie na adres Nadawcy w terminie 14 dni od dnia Dostawy. Informujemy również, ze klientowi nie przysługuje prawo odstąpienia od Umowy sprzedaży w następujących wypadkach:
a) w której przedmiotem świadczenia są nagrania dźwiękowe lub wizualne albo programy komputerowe dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dokonaniu Dostawy;
b) w których Produktem jest rzecz ulegająca szybkiemu zepsuciu lub mająca krótki termin przydatności do użycia;
c) w której przedmiotem świadczenia jest Produkt dostarczany w zapieczętowanym opakowaniu, którego po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu.

 


Newsletter

Zapisz się
do góry