Naród ginie, gdy znieprawia swojego ducha, naród rośnie, gdy duch jego coraz bardziej się oczyszcza i tego żadne siły zewnętrzne nie zdołają zniszczyć.

Jan Paweł II

Instytut Dialogu Międzykulturowego im. Jana Pawła II w Krakowie serdecznie zaprasza na wyjątkowe wydarzenie, spotkanie z Christopherem Westem, mówcą i popularyzatorem teologii ciała w USA. Wystąpienie Chrisa pt.: "NASZE CIAŁO OPOWIADA HISTORIĘ BOGA" odbędzie się 16.04.2018 r. o godz. 10.00 w kinie Kijów.Centrum w Krakowie.

Serdecznie zapraszamy młodzież gimnazjalną, licealną, studentów, a także nauczycieli, rodziców, wychowawców. To będzie niezwykła przygoda, 4 godzinne show z muzyką, światłami i piękną myślą papieską.

 

Wstęp wolny! Wymagane jest wcześniejsze zgłoszenie! Ilość miejsc ograniczona.

Zapraszamy grupy zorganizowane:

Wymagana Karta zgłoszenia do pobrania tutaj
Wypełniony formularz prosimy przesłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
lub faksem na nr tel. (12) 619 87 87 najpóźniej do dnia 13 kwietnia 2018 r.

Zgłoszenia indywidualne:
Prosimy o przesłanie imienia, nazwiska oraz numeru kontaktowego na mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Spotkanie będzie rejestrowane (audio, video, foto) do celów statutowych IDMJP2.Opis wydarzenia:

Pełna nadziei prezentacja Bożego planu dla rodziny widziana przez soczewki Teologii ciała św. Jana Pawła II i radości papieża Franciszka.

Poznaj, co św. Jan Paweł II nazwał trzema "nieomylnymi i nieodzownymi" środkami do owocnego małżeństwa.

Dowiedz się, jak przeciwdziałać zakłóceniom życia rodzinnego, które stają się coraz bardziej powszechne w dzisiejszym świecie.

Znajdź prawdziwą nadzieję i uzdrowienie ran zadanych dziś małżeństwu i życiu rodzinnemu.

Więcej o naszym gościu: http://www.christopherwest.com/

 

Specjalne zaproszenie:

 

plakat 16 04 2018 ch west small

Newsletter

Zapisz się
do góry