Marek Piekarczyk, Kasia Kowalska, Mateusz Ziółko, czy Krzysztof Cugowski - to tylko niektórzy artyści, których można było usłyszeć w niedzielę 7 stycznia w Operze Krakowskiej. Artyści wystąpili w organizowanym przez Instytut Dialogu Międzykulturowego w Krakowie corocznym koncercie kolęd pod hasłem "Kolędowanie z Janem Pawłem II - Śpiewajmy i grajmy Mu!", które odbyło się w mieście Karola Wojtyły już po raz dziewiąty.

Czytaj więcej: Śpiewajmy i Grajmy Mu! IX Kolędowanie z Janem Pawłem II - relacja

Instytut Dialogu Międzykulturowego im. Jana Pawła II w Krakowie serdecznie zaprasza 7 stycznia 2018 roku o godzinie 18.00 do Opery Krakowskiej na wyjątkowy koncert kolęd.

Czytaj więcej: Śpiewajmy i Grajmy Mu! IX Kolędowanie z Janem Pawłem II

Jeżeli tak uroczyście obchodzimy narodzenie Jezusa, czynimy to dlatego, aby dać świadectwo, że każdy człowiek jest kimś jedynym i niepowtarzalnym…
Jan Paweł II

Czytaj więcej: 8. Kolędowanie z Janem Pawłem II - relacja

Instytut Dialogu Międzykulturowego im. Jana Pawła II w Krakowie serdecznie zaprasza 8 stycznia 2017 roku o godzinie 17.00 na wyjątkowy koncert kolęd, pod honorowym patronatem J.E. Ks. Kard. Stanisława Dziwisza, Metropolity Krakowskiego. 

Czytaj więcej: Śpiewajmy i Grajmy Mu! 8. Kolędowanie z Janem Pawłem II

Instytut Dialogu Międzykulturowego im. Jana Pawła II w Krakowie, ze względu na swoją lokalizację, znajduje się w samym centrum wydarzeń związanych ze Światowymi Dniami Młodzieży 2016. To właśnie tutaj, do Centrum Jana Pawła II „Nie lękajcie się”, przybyło i zamieszkało ponad tysiąc wolontariuszy z całego świata. Z myślą o nich Samorząd Województwa Małopolskiego we współpracy Komitetem Organizacyjnym ŚDM, Centrum Jana Pawła II oraz Instytutem Dialogu Międzykulturowego im. św. Jana Pawła II przygotował kilkudniowe wydarzenie pn. „Bądź Światłem” („Shine Your Light”)

Czytaj więcej: „Bądź Światłem” („Shine Your Light”) - relacja

Strona 1 z 9

Newsletter

Zapisz się
do góry