Grafiki strona idmjp2(50)

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą edukacyjna w sieci przygotowaną z myślą o uczniach oraz nauczycielach szkół podstawowych i ponadpodstawowych do wykorzystania na lekcjach religii lub wychowawczych

 

czywieszze4x7

Film edukacyjny „Jan Paweł II – Czy wiesz że?”

Autor: beroo3s | 17 czerwca 2021 | 0 Komentarzy

Serdecznie zachęcamy do skorzystania z cyklu filmowych biografii św. Jana Pawła II, przygotowanych z myślą o uczniach oraz nauczycielach szkół podstawowych oraz ponadpodstawowych do wykorzystania na lekcjach religii lub wychowawczych.

Filmowa biografia odc. 10: „Jan Paweł II – Papież nadziei, przebaczenia i pojednania”

Autor: beroo3s | 17 maja 2021 | 0 Komentarzy

Serdecznie zachęcamy do skorzystania z cyklu filmowych biografii św. Jana Pawła II, przygotowanych z myślą o uczniach oraz nauczycielach szkół podstawowych oraz ponadpodstawowych do wykorzystania na lekcjach religii lub wychowawczych. W dziesiątym odcinku filmowych biografii poznamy Jana Pawła II jako papieża przebaczenia, pojednania, a nade wszystko papieża nadziei.

papiez wszystkich ludzi

Filmowa biografia odc. 9: „Jan Paweł II – Papież Papież wszystkich ludzi” – materiały dydaktyczne dla uczniów i nauczycieli

Autor: beroo3s | 16 kwietnia 2021 | 0 Komentarzy

Serdecznie zachęcamy do skorzystania z cyklu filmowych biografii św. Jana Pawła II, przygotowanych z myślą o uczniach oraz nauczycielach szkół podstawowych oraz ponadpodstawowych do wykorzystania na lekcjach religii lub wychowawczych. W dziewiątym odcinku filmowych biografii poznamy Jana Pawła II jako papieża wszystkich ludzi  – niezależnie od wieku, wyznania, koloru skóry, zamożności czy wykonywanego zawodu . Jan […]

imagejp2

Filmowa biografia, odcinek 8: Jan Paweł II – Papież Miłosierdzia

Autor: beroo3s | 16 marca 2021 | 0 Komentarzy

Serdecznie zachęcamy do skorzystania z cyklu filmowych biografii św. Jana Pawła II, przygotowanych z myślą o uczniach oraz nauczycielach szkół podstawowych oraz ponadpodstawowych do wykorzystania na lekcjach religii lub wychowawczych. W ósmym odcinku filmowych biografii przyjrzymy się Janowi Pawłowi II jako niestrudzonemu i gorliwemu głosicielowi Miłosierdzia Bożego.

jp2 papiezwielupasji

Filmowa biografia odc. 7: „Jan Paweł II – Papież wielu pasji” – materiały dydaktyczne dla uczniów i nauczycieli

Autor: beroo3s | 16 lutego 2021 | 0 Komentarzy

Serdecznie zachęcamy do skorzystania z cyklu filmowych biografii św. Jana Pawła II, przygotowanych z myślą o uczniach oraz nauczycielach szkół podstawowych oraz ponadpodstawowych do wykorzystania na lekcjach religii lub wychowawczych. W siódmym odcinku filmowych biografii wrócimy do lat szkolnych, studenckich, kapłańskich i biskupich – wszak zainteresowania i pasje swój początek mają w latach młodości.

film papiez rodziny

Filmowa biografia odc. 5: „Jan Paweł II – Papież Rodziny” – materiały dydaktyczne dla uczniów i nauczycieli

Autor: beroo3s | 16 grudnia 2020 | 0 Komentarzy

Serdecznie zachęcamy do skorzystania z cyklu filmowych biografii św. Jana Pawła II, przygotowanych z myślą o uczniach oraz nauczycielach szkół podstawowych oraz ponadpodstawowych do wykorzystania na lekcjach religii lub wychowawczych. Piąty odcinek filmowych biografii św. Jana Pawła II prezentuje Papieża jako orędownika i obrońcę rodziny jako podstawowej wspólnoty życia człowieka.

jan pawel ii fot grzegorz galazka

Filmowa biografia odc.4: „Jan Paweł II – Papież Pielgrzym” – materiały dydaktyczne dla uczniów i nauczycieli

Autor: beroo3s | 16 listopada 2020 | 0 Komentarzy

Serdecznie zachęcamy do skorzystania z cyklu filmowych biografii św. Jana Pawła II, przygotowanych z myślą o uczniach oraz nauczycielach szkół podstawowych oraz ponadpodstawowych do wykorzystania na lekcjach religii lub wychowawczych. Czwarty odcinek „Jan Paweł II – Papież Pielgrzym” prezentuje Ojca Świetego jako niestrudzonego pielgrzyma do ludzi i narodów świata bez względu na wyznawaną religię, poglądy czy […]

fot g galazka

Filmowa biografia odc.3: „Jan Paweł II – Papież Młodych” – materiały dydaktyczne dla uczniów i nauczycieli

Autor: beroo3s | 16 października 2020 | 0 Komentarzy

Serdecznie zachęcamy do skorzystania z cyklu filmowych biografii św. Jana Pawła II, przygotowanych z myślą o uczniach oraz nauczycielach szkół podstawowych oraz ponadpodstawowych do wykorzystania na lekcjach religii lub wychowawczych. Trzeci odcinek „Jan Paweł II – Papież Młodych” prezentuje Papieża jako wielkiego przyjaciela i wychowawcę młodzieży, a nade wszystko inicjatora Światowych Dni Młodzieży.

Filmowa biografia odc.2: „Jan Paweł II – Papież Modlitwy” – materiały dydaktyczne dla uczniów i nauczycieli

Autor: beroo3s | 16 września 2020 | 0 Komentarzy

Serdecznie zachęcamy do skorzystania z cyklu filmowych biografii św. Jana Pawła II, przygotowanych z myślą o uczniach oraz nauczycielach szkół podstawowych oraz ponadpodstawowych do wykorzystania na lekcjach religii lub wychowawczych. Drugi odcinek Jan Paweł II – Papież Modlitwy poświęcony został modlitwie, jako największej sile i najgłębszej tajemnicy św. Jana Pawła II.