Małopolski Carolus

– to tytuł przyznawany corocznie uczniom ze szkół podstawowych i ponadpodstawowych województwa małopolskiego, którzy wzorując się na Osobie św. Jana Pawła II – Człowieka wielu pasji, rozwijają swoje talenty, zainteresowania i pasje.

To małopolskie wyróżnienie otrzymywać będą uczniowie jako nagrodę dla swojej systematycznej pracy nad kształtowaniem charakteru w myśl słów Jana Pawła II: „Musicie od siebie wymagać, nawet gdyby inni od was nie wymagali.”

mc24hd

Małopolski Carolus IV edycja

1 września 2023 | 0 Komentarzy

Województwo Małopolskie wraz z Instytutem Dialogu Międzykulturowego im. Jana Pawła II w Krakowie, pragną w sposób szczególny nagrodzić uczniów, którzy wzorując się na Osobie św. Jana Pawła II – Człowieka wielu pasji, rozwijają swoje zainteresowania, talenty i pasje. Zapraszamy uczniów ze szkół podstawowych i ponadpodstawowych z naszego regionu do ubiegania się o tytuł „Małopolskiego Carolusa”. […]

carolus23poziomka

MAŁOPOLSKI CAROLUS 2023 – WYNIKI

5 czerwca 2023 | 0 Komentarzy

W roku szkolnym 2022/23, na III edycję Małopolskiego Carolusa, wpłynęło łącznie 76 zgłoszeń ze szkół podstawowych i ponadpodstawowych. Oto wyniki: 1.Kategoria Gemma gemmarum – Klejnot nad klejnotami; szkoła podstawowa – 27 zgłoszeń Emilia Koba: Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I st. im. I.J. Paderewskiego w Krakowie Bartosz Grochal: Szkoła Podstawowa w Sieprawiu – wyróżnienie szkoła ponadpodstawowa – […]

Małopolski Carolus – edycja trzecia

6 marca 2023 | 0 Komentarzy

Województwo Małopolskie wraz z Instytutem Dialogu Międzykulturowego im. Jana Pawła II w Krakowie serdecznie zapraszają uczniów ze szkół podstawowych i ponadpodstawowych województwa małopolskiego do ubiegania się o tytuł „Małopolskiego Carolusa”. To małopolskie wyróżnienie otrzymywać będą uczniowie jako nagrodę dla swojej systematycznej pracy nad rozwijaniem swoich zdolności, zainteresowań i pasji. Patronat honorowy nad wydarzeniem objęli: • […]

Gala Małopolski Carolus oraz Mieć Wyobraźnię Miłosierdzia

10 czerwca 2022 | 0 Komentarzy

10 czerwca 2022 roku w auli św. Jana Pawła II w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie – Łagiewnikach odbyła się uroczysta Gala wręczenia nagród w dwóch konkursach organizowanych przez Instytut Dialogu Międzykulturowego im. Jana Pawła II w Krakowie: „Małopolski Carolus 2022” i „Mieć Wyobraźnię Miłosierdzia 2021/22”.

Małopolski Carolus – wyniki

3 czerwca 2022 | 0 Komentarzy

Kapituła Małopolskiego Carolusa na swoim posiedzeniu w dniu 31 maja 2022 w siedzibie Instytutu Dialogu Międzykulturowego im. Jana Pawła II w Krakowie, wyłoniła laureatów i wyróżnionych zgłoszonych do nagrody Małopolski Carolus 2022.

Wizytówka projektu Małopolski Carolus z logotypami organizatorów i patronów.

Małopolski Carolus

3 marca 2022 | 0 Komentarzy

„Małopolski Carolus” – to tytuł przyznawany corocznie uczniom ze szkół podstawowych i ponadpodstawowych województwa małopolskiego, którzy wzorując się na Osobie św. Jana Pawła II – Człowieka wielu pasji, rozwijają swoje talenty, zainteresowania i pasje. To małopolskie wyróżnienie  otrzymywać będą uczniowie jako nagrodę dla swojej systematycznej pracy nad kształtowaniem charakteru w myśl słów Jana Pawła II: […]

PLAKAT20222

Małopolski Carolus – Edycja II

22 listopada 2021 | 0 Komentarzy

Województwo Małopolskie wraz z Instytutem Dialogu Międzykulturowego im. Jana Pawła II w Krakowie serdecznie zapraszają uczniów ze szkół podstawowych i ponadpodstawowych województwa małopolskiego do ubiegania się o tytuł „Małopolskiego Carolusa”. To małopolskie wyróżnienie otrzymywać będą uczniowie jako nagrodę dla swojej systematycznej pracy nad rozwijaniem swoich zdolności, zainteresowań i pasji.

Małopolski Carolus – gala wręczenia nagród

24 czerwca 2021 | 0 Komentarzy

W dniu dzisiejszym, tj. 24 czerwca 2021 roku w Urzędzie Marszałkowskim w Krakowie odbyła się gala wręczenia nagród laureatom konkursu Małopolski Carolus.

Małopolski Carolus – wyniki

14 czerwca 2021 | 0 Komentarzy

W dniu 7 czerwca 2021 roku w siedzibie Instytutu Dialogu Międzykulturowego im. Jana Pawła II w Krakowie Kapituła Malopolskiego Carolusa dokonała wyboru laureatów Konkursu.

Plakat promocyjny Małopolski Carolus

Małopolski Carolus

25 lutego 2021 | 0 Komentarzy

Województwo Małopolskie wraz z Instytutem Dialogu Międzykulturowego im. Jana Pawła II w Krakowie serdecznie zapraszają uczniów ze szkół podstawowych i ponadpodstawowych województwa małopolskiego do ubiegania się o tytuł „Małopolskiego Carolusa”.