You are currently viewing Raj Rowerowy 2022

Raj Rowerowy 2022

Instytut Dialogu Międzykulturowego im. Jana Pawła II w Krakowie serdecznie zaprasza wszystkich miłośników górskich rajdów rowerowych na Groń św. Jana Pawła II.
1 października 2022 r. (w sobotę), o godz. 9:15 rozpocznie się uroczyste otwarcie rajdu rekreacyjno-sportowego, a o godz. 9:30 wystartują zawodnicy na trasie jazdy na czas.

Pobór numerów startowych będzie miał miejsce w dniu rajdu od godz. 8:00-9:30, obok budynku Restauracji „Czartak”, w miejscowości Gorzeń Dolny 40b, koło Wadowic.
W tym dniu również będzie możliwość zapisu na rajd. Trasa rajdu wraz z pomiarem czasu przebiega na dystansie 4,5 km od miejsca startu do miejscowości Ponikiew (rowery elektryczne i mtb).

Po pomiarze czasu wszyscy uczestnicy imprezy wyjadą dowolnym szlakiem na Groń św. Jana Pawła II, gdzie odbędzie się losowanie nagród dla wszystkich uczestników rajdu oraz wręczenie nagród dla zwycięzców. Na zakończenie imprezy zapraszamy wszystkich na darmową kiełbasę z grilla, zaś zawodników na rowerach szosowych zapraszamy o 14.30 do zawodów Ponikiew Time Trial”.

Więcej informacji na plakacie i w regulaminie:

Regulamin