You are currently viewing XV Kolędowanie z Janem Pawłem II – Śpiewajmy i grajmy Mu!

XV Kolędowanie z Janem Pawłem II – Śpiewajmy i grajmy Mu!

Instytut Dialogu Międzykulturowego im. Jana Pawła II w Krakowie zaprasza na niezapomniany wieczór muzyczny 6 stycznia 2024 r. do Opery Krakowskiej, na „XV Kolędowania z Janem Pawłem II. Śpiewajmy i grajmy Mu!”. To wyjątkowe wydarzenie, które połączy pasję do muzyki z niepowtarzalnym dziedzictwem papieża Jana Pawła II, zapewni nie tylko artystyczne przeżycia, ale także głębokie chwile refleksji i duchowego zjednoczenia.
W tym roku na scenie pojawią się artyści, których talent i oddanie sztuce z pewnością rozświetlą salę koncertową. Zespół TGD przyniesie ze sobą niepowtarzalne brzmienie, łącząc tradycję z nowoczesnością. Ania Karwan, wyjątkowa wokalistka, przeniesie nas swoim głosem w świat głębokich emocji, interpretując kolędy w sposób pełen pasji i zaangażowania. Kamil Bednarek z kolei, z charakterystycznym stylem reggae, wniesie do koncertu niezapomniany rytm, nadając kolędom zupełnie nową odsłonę.
Te trzy wyjątkowe artystyczne dusze połączą siły, aby stworzyć niezapomniany chór z publicznością. To nie tylko koncert muzyczny, ale także wspólne świętowanie wartości zawartych w kolędach i dziedzictwie papieża Jana Pawła II. Niech ten wieczór będzie pełny magii, radości i duchowej wspólnoty. Dołączcie do nas, aby razem śpiewać i grać Mu!
Kocert Śpiewajmy i grajmy Mu 552x736