You are currently viewing Bieg Dobroczynności – Veritatis Splendor 2023

Bieg Dobroczynności – Veritatis Splendor 2023

Z przyjemnością informujemy, że 10 września 2023 odbędzie się w Wadowicach coroczny Bieg Dobroczynności – Veritatis Splendor na dystansie 5 km. Chcemy w ten sposób upamiętnić dzieło Św. Jana Pawła II oraz promować aktywność fizyczną wśród mieszkańców Wadowic i okolic.
Bieg Dobroczynności w Wadowicach to już tradycja, która cieszy się dużą popularnością wśród amatorów biegania. Organizatorzy przygotowali ciekawą trasę, która pozwoli uczestnikom podziwiać piękno miasta. Dystans 5 km jest odpowiedni zarówno dla początkujących, jak i bardziej doświadczonych biegaczy.
Start i meta wyścigu znajdować się będą na Rynku w Wadowicach. Każdy uczestnik otrzyma pamiątkowy medal oraz koszulkę z logo wydarzenia.
Zapraszamy wszystkich miłośników biegania do udziału w Biegu Dobroczynności w Wadowicach na 5 km. Liczymy na liczne zgłoszenia i wspólną, aktywną zabawę, startujemy o 11:00. Na mecie poza medalem oczywiście obowiązkowa kremówka.
Oprócz biegu ulicami Wadowic na dystansie 5 km odbędzie się Bieg Lolka (100 m) skierowany do dzieci w wieku 3-7 lat. Szczegółowe informacje na temat Biegów dostępne są w Regulaminie

Zapisy

 

Plakat Dobroczynności 2023